REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
firma
Pokaż firmę
Gwarant-Eko S.C. Władysław Młodawski, Dariusz Młodawski
Końskie, 1 Maja 57
Dlaczego odkładamy rzeczy na później, czyli o akustyce słów kilkaartykuł
Pokaż artykuł
Dlaczego odkładamy rzeczy na później, czyli o akustyce słów kilka
Teraz nie, to zadanie wykonam później. Ten projekt może poczekać. A może pomyślę o tym jutro? Jakie...
[Bielsko-Biała] Kolejne nowe marki w Sarnim Stokuartykuł
Pokaż artykuł
[Bielsko-Biała] Kolejne nowe marki w Sarnim Stoku
Pierwszy w Bielsku Białej salon z artykułami dekoracyjnymi i wyposażenia wnętrz firmy Home&You,...
Wrocław: WABCO za 2,5 mln dolarów rozbuduje centrum testowe. Będą nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: WABCO za 2,5 mln dolarów rozbuduje centrum testowe. Będą nowe miejsca pracy
Szykuje się kolejna inwestycja WABCO Polska we Wrocławiu. Firma planuje rozbudowę Glo...
[Wrocław] Wiceprezes Mennicy Wrocławskiej: Polacy rozkochali się w złocieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wiceprezes Mennicy Wrocławskiej: Polacy rozkochali się w złocie
Mennica Wrocławska to, obok Mennicy Polskiej i Inwestycji Alternatywnych Profit, jeden z głównych gr...
[śląskie] Drogowa Trasa Średnicowa już w Gliwicach!artykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Drogowa Trasa Średnicowa już w Gliwicach!
Odcinek G1 ma ok. 2,8 km długości. Łączny koszt tej inwestycji to 287,1 mln zł.   Budowa zost...
[Warszawa] Matexi Polska zawiera pierwszą w Polsce transakcję sprzedaży budynku mieszkaniowego na rzecz zagranicznego funduszu inwestycyjnego. Nabywcą budynku „Apartamenty Pereca” jest fundusz Bouwfonds. artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Matexi Polska zawiera pierwszą w Polsce transakcję sprzedaży budynku mieszkaniowego na rzecz zagranicznego funduszu inwestycyjnego. Nabywcą budynku „Apartamenty Pereca” jest fundusz Bouwfonds.
W dniu 19 lipca Matexi Polska oraz Fundusz Bouwfonds Investment Management podpisały umowę dotyczącą...
[Wrocław] Polscy i niemieccy architekci patronami ulic na Nowych Żernikachartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Polscy i niemieccy architekci patronami ulic na Nowych Żernikach
Radni przyjęli uchwałę w sprawie nazewnictwa ulic na powstającym osiedlu Nowe Żerniki. Uhonorowani z...
[Wrocław] Motocykliści będą jeździć po buspasach? Urzędnicy mówią "nie"artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Motocykliści będą jeździć po buspasach? Urzędnicy mówią "nie"
Wrocławska radna chciałaby, żeby motocykliści mogli jeździć po buspasach. Urzędnicy sprzeciwiają się...
Wrocław: PFR przygotowuje Mieszkania Plus na terenie poczty [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: PFR przygotowuje Mieszkania Plus na terenie poczty [WIZUALIZACJE]
Pomiędzy ulicami Kolejową a Prostą powstanie prawie 500 lokali na wynajem w ramach rządowego program...
Warszawa: Mieszkanie Plus przy Ratuszowej. Tak będzie wyglądać osiedle [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Mieszkanie Plus przy Ratuszowej. Tak będzie wyglądać osiedle [WIZUALIZACJE]
Przy ulicy Ratuszowej w Warszawie w ramach programu Mieszkanie Plus powstanie 485 mieszkań. Konkurs...
Dolny Śląsk: KGHM TFI S.A. zainwestuje 51,5 mln zł w Uzdrowiska Kłodzkie S.A.artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: KGHM TFI S.A. zainwestuje 51,5 mln zł w Uzdrowiska Kłodzkie S.A.
Fundusz inwestycyjny należący do KGHM Polska Miedź S.A. – KGHM TFI S.A. zainwestuje 51,5 mln zł...
Koreański koncern SK zainwestuje kolejne półtora miliarda złotych w Dąbrowie Górniczejartykuł
Pokaż artykuł
Koreański koncern SK zainwestuje kolejne półtora miliarda złotych w Dąbrowie Górniczej
Spółka SK ie technology Co., ltd. należąca do Grupy SK ogłosiła oficjalnie kolejną inwestycje za nie...
PINK opublikował dane dotyczące rynku powierzchni biurowych na głównych rynkach regionalnych za III kwartał 2022 r.artykuł
Pokaż artykuł
PINK opublikował dane dotyczące rynku powierzchni biurowych na głównych rynkach regionalnych za III kwartał 2022 r.
Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK) opublikowała dane dotyczące rynku powierzchni biurowych na ośmiu głównych rynkach regionalnych w Polsce (Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Katowice, Poznań, Łódź, Lublin, Szczecin) za trzeci kwartał 2022 roku.
Grupa Delta Trans rozszerza najem w Rudzie Śląskiej do 17 000 mkw.artykuł
Pokaż artykuł
Grupa Delta Trans rozszerza najem w Rudzie Śląskiej do 17 000 mkw.
Grupa Delta Trans, która od ponad 30 lat działa na polskim rynku jako operator logistyczny, renegocjowała umowę najmu i powiększyła powierzchnię w Rudzie Śląskiej w nieruchomości zarządzanej przez Savills Investment Management. Najemca zajmuje obecnie ok. 17 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Podczas renegocjacji umowy Grupa Delta Trans korzystała z doświadczenia ekspertów firmy doradczej Newmark Polska.
Panattoni realizuje kolejną inwestycję w Rudzie Śląskiejartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni realizuje kolejną inwestycję w Rudzie Śląskiej
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, zmierza po trzeci milion metrów kwadratowych w województwie śląskim. Deweloper rozwija się między innymi w Rudzie Śląskiej, gdzie wynajął już 200 000 mkw.
Co słychać na rynku powierzchni biurowych w Trójmieście? [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na rynku powierzchni biurowych w Trójmieście? [RAPORT]
Tempo przyrostu nowej podaży powierzchni biurowej w Trójmieście widocznie zwolniło. W I półroczu na rynek trafił zaledwie jeden obiekt o powierzchni 5 tys. mkw. Przyszłość nie wygląda lepiej, ponieważ realizowana powierzchnia jest najmniejsza od dwóch dekad, informują w swoim raporcie eksperci firmy Knight Frank.
Aira rozbuduje wielką fabrykę pomp ciepła we Wrocławiu i zwiększy produkcjęartykuł
Pokaż artykuł
Aira rozbuduje wielką fabrykę pomp ciepła we Wrocławiu i zwiększy produkcję
Kolejna zagraniczna firma stawia na stolicę Dolnego Śląska. Szwedzka firma Aira, czołowy europejski producent pomp ciepła, pozyskała 150 mln euro na dalszy rozwój. Część środków trafi do Polski, do wrocławskiej fabryki, która ma zwiększyć moce produkcyjne. Spółka przejęła zakład produkcyjny Volvo Buses we Wrocławiu. Inwestycja o wartości 1,27 miliarda zł zakłada docelową produkcję 500 tys. pomp ciepła rocznie.
Toyota Boshoku Europe stawia na Wrocław. Powstaną nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Toyota Boshoku Europe stawia na Wrocław. Powstaną nowe miejsca pracy
Kolejna zagraniczna firma z branży motoryzacyjnej stawia na stolicę Dolnego Śląska. Tym razem jest to Toyota Boshoku Europe, należąca do japońskiej Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży automotive. W grudniu tego roku firma otworzy swoje biuro w Silver Forum, przy ul. Strzegomskiej 2-4 na wrocławskim Szczepinie.
Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu artykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu
ANP Enertech, koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu (powiat brzeski, woj. opolskie). Zakład spółki powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" (WSSE). Projekt inwestycyjny od początku obsługiwała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). To już 69 koreańska inwestycja wsparta przez PAIH i druga zlokalizowana w Skarbimierzu.
REKLAMA